29 липня 2014

Компанія «Модерн-Експо» підтримує веслувальний спорт

Група компаній «Модерн-Експо», як соціально-відповідальний бізнес, в непростий для України час продовжує підтримувати команду з веслувального спорту. З останнього Чемпіонату Європи з веслування серед молоді, що відбувся у Франції, українські спортсмени повернулися із «золотом».

Група компаній «Модерн-Експо», як соціально-відповідальний бізнес, в непростий для України час продовжує підтримувати команду з веслувального спорту. З останнього Чемпіонату Європи з веслування серед молоді, що відбувся у Франції, українські спортсмени повернулися із «золотом». У боротьбі за звання чемпіона змагалися представники 34 країн. Українська команда в перший день фіналів на дистанції 1000 метрів здобула кілька нагород, серед яких — «золото». В останній день чемпіонату ще одну золоту медаль для України здобули Юрій Вандюк та Андрій Рибачок в каное-двійці на дистанції 500 метрів. Загалом в української збірної: два «золота», три срібні нагороди та шість бронзових медалей.

За підсумками виступу на даних змаганнях Юрій та Андрій здобули ліцензію для збірної команди України для участі в перших Європейських Олімпійських іграх 2015 року в Азербайджані. Вперше на змаганнях такого рівня брав участь кандидат в майстри спорту, представник спортивного товариства «Колос», вихованець обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Олімп» Богдан Чабан, який серед юніорів на дистанції каное-одиночка 200м посів 11 місце. Богдан братиме участь у ІІ літніх юнацьких Олімпійських Іграх, які відбудуться з 16 по 28 серпня у Китаї.

Таким чином, це ще раз підтверджує, що компанія «Модерн-Експо» є не лише регіональним економічним лідером та одним з найбільших працедавців Волині, але й неухильно дотримується принципів гармонійного співіснування, взаємодії та поступового діалогу з суспільством.